Při nákupu nad 1490 Kč získáte dopravu zdarma.

Často kladené otázky

Obsahuje VASSA nějaký alkohol?

Ne, všechny varianty VASSA jsou považována za nealkoholické, protože obsahují méně než 0,5 % alkoholu. Je to pozůstatek destilačního procesu a přirozené aroma, které dokresluje originální chuť destilátu.

 

Jak podávat VASSA ZERO DRINK?

Všechny varianty VASSA jsou primárně určeny pro míchané nealkoholické koktejly. Proto je důležité vědět, jak se správně servírují, ať si plně vychutnáte jejich originální chuť bez alkoholu. Nedoporučujeme VASSA pít jako “shot” či “panák”. Již při vývoji jsme totiž počítali s tím, že se primárně bude pít jako longdrink nebo koktejl. Pro více informací, jak namíchat svůj signature drink, navštivte naši sekci s koktejly.

 

Jak chutná VASSA ZERO DRINK?

Našim cílem nebylo vytvořit kopii rumu, vodky nebo ginu, ale napodobit hlavní charakteristiky těchto kategorií. Vytvořili jsme chutnou prémiovou nealkoholickou alternativu k těmto kategoriím bez alkoholu. Snažili jsme se chutí dostat co nejblíže stejnému aroma a věříme, že se nám to povedlo. VASSA je unikátní nealkoholická alternativa s originální chutí. Věříme, že originální chuť oceníte a určitě doporučujeme ji vyzkoušet!

 

Jak se servíruje VASSAS ZERO DRINK?

Součástí každého balení je stručný návod pro správné servírování, aby váš zážitek z našeho produktu byl co nejlepší. Jednoduše dodržujte 3 zakladni kroky:

KROK č.1. Nalijte VASSA ZERO DRINK do sklenice. NEPIJTE jen si vychutnejte její aroma.

KROK č.2. Do sklenice s VASSA ZERO DRINK přidejte ingredience vašeho drinku

KROK č.3. Vychutnejte si svůj VASSA nealkoholický kokteil nebo long drink.

 

Je VASSA vhodná i pro těhotné ženy?

Ano, je vhodná i pro těhotné, ale pro další rady kontaktujte raději svého lékaře.

 

Jak uchovávat VASSA ZERO DRINK?

Skladujte na chladném a suchém místě, nevystavujte přímému slunci. Po otevření si můžete užívat VASSU po dobu nejméně 3 měsíců bez chlazení.

 

Jak se vyrábí VASSA ZERO DRINK?

Přesný postup nemůžeme odhalit, protože nám trvalo dlouho, než jsme ho vyladili. Můžete si být ale jistí, že základem výrobních procesů u všech výrobků VASSA je extrakce (macerace) a následně prováděna  destilace (za tepla) a parní destilace. Finální produkty jsou aromaticky i chuťově silné destiláty bez alkoholu, vyrobené zcela ze 100% přírodních látek bez použití jakýchkoliv přidaných umělých barviv a dochucovadel.

 

Od kolika let můžu pít VASSA ZERO DRINK?

VASSA produkty sice obsahují méně než 0,5 % alkoholu, tedy mohou ho pít i osoby mladší 18 let, ale z morálního hlediska to nedoporučujeme a ani nepodporujeme. Je to stejný přístup a doporučení jako při pití nealkoholického piva.